Ubytování


Pro hosty přijíždějící na svatbu z Brna bude asi nejpohodlnější jet po hostině spát přímo domů do vlastního. A to ať už jedete autem (Křtiny jsou jen přibližně 10 kilometrů od kraje Brna, čtvrthodina cesty), tak pokud využijete možnosti řízení auta neřešit a svezete se autobusem. Podrobnosti k této variantě naleznete na stránce Doprava.
Stejně tak asi pojedou spát domů i hosté z blízkého okolí.

Pokud však za námi přijedete z větší vzdálenosti a budete po hostině chtít přespávat někde na místě, nabízí se jako ideální varianta využít možnosti ubytování přímo v zámku Křtiny, kde bude probíhat hostina. Po jejím konci (či když na vás přijde únava) budete mít postel doslova pár metrů z hodovního sálu. Stejně tak tato možnost může přijít vhod rodinám s malými dětmi, které by šli spát dříve než rodiče.
Cena za pokoj je vskutku zámecká, ale pohodlí této možnosti to může vynahradit. V ceně je i snídaně následující den.
Za dvojlůžkový pokoj na zámku zaplatíte dle obsazení za jednu noc následovně:

  • 1 250 Kč ze jednu osobu
  • 1 690 Kč za dvě osoby
  • 2 190 Kč za dvě osoby s jednou přistýlkou
  • 3 380 Kč za dvě osoby se dvěma přistýlkami

Objednání této varianty provedete sami přímo na recepci zámku. A to buďto u paní Buchtové emailem helena.buchtova@slpkrtiny.cz a nebo na telefoním čísle recepce +420 724 946 162. Pokoje jsou zatím do 20.6. rezervovány pro svatební hosty, takže při objednávání zmiňte jméno nevěsty či ženicha. Po tomto termínu půjdou pokoje do volného prodeje, takže se kapacita ubytování pak již rychle zaplní. Pokud tedy o této možnosti uvažujete, tak neváhejte se svojí rezervací.

Pokud se chcete dostat na nějaké příznivější ceny a nevadí vám cesta autem po vzdálenějším okolí, lze doporučit najít si ubytování v okolních obcích. Obvzláště pokud je vás víc, dá se výrazněji ušteřit. Pár příkladů míst a cen z portálu Booking.com:

Tak snad si vyberete tu nejměkčí postel. 😉